aaaa.lv

138617145

BOSCH KGV36VI32:A++

Cena:
Pārdošanas cena: 407,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BOSCH

Tips:Saldētava apakšā Augstums:185 cm Enerģijas patēriņa klase:A++ Ledusskapja tilpums:215 l Saldētavas tilpums:94 l No Frost (Frost Free):Nav Displejs:Tikai LED indikacija

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: BOSCH KGV-36VI32 ledusskapis

Ledusskapis ar saldētavu apakšā. Enerģijas patēriņš: A++ klase (227 kW/ gadā), Kopējais izmantojamais tilpums - 309 l: saldētavai 94 l(****), leduskapim 215 l, LED indikacija, elektroniskā vadība, mitruma kontrole, stikla plaukti, pudeļu plaukts, lielā dārzeņu atvilktne ar teleskopiskajām vadotnēm, 3 caurspīdigas atvilktnes saldētavā, automātiska - manuāla atkausēšana, ātrā sasaldēšana, sasаldēšanas jauda 7kg/ 24h., temperatūras uzturēšana pie izslēgtas elektrības - 23 st., antibakteriālais pārklājums, abpusēji veramās durvis, LED iekšējais apgaismojums, trokšņa līmenis 39dB, krāsa - nerūsējošā tērauda durvis, pelēks korpuss, izmēri (AxPxDz) 185x60x65cm.

 

Ietilpīgs ledusskapis visai ģimenei

BOSCH KGV-36VI32 ir neaizstājams palīgs vienam cilvēkam, kurš ļauj veidot vienmēr svaigas un garšīgas pārtikas uzkrājumus ilgākam laika periodam, un apgrūtināt sevi ar liekiem veikala apmeklējumiem. Šis modelis ar ietilpīgu un kompaktu saldētavu un ledusskapja galveno kameru, lieliski izskatās vidēja izmēra telpās.

 

 

A++ - īpaši ekonomisks ledusskapis

Īpaši ekonomiskais ledusskapis ir domāts tiem, kuri rūpējas par savu veselību un apkārtējo vidi, kā arī taupa elektroenerģiju un ir ekoloģiska dizaina piekritējs. Rūpējoties par mums un mūsu nākotni, Eiropas Savienība ir izstrādājusi ekodizaina koncepciju, saskaņā ar kuru A++ klases ledusskapji ļauj ekonomēt elektroenerģijas patēriņu, saglabā ekoloģisko balansu, un papildus tam efektīvi pilda parastā ledusskapja funkcijas - – ilgāku laika periodu saglabā produktu svaigumu, izskatu un vitamīnus. 

 

Elektroniska vadība 

Elektroniskā vadība ļauj Jums vadīt Jūsu ledusskapi ar pogu palīdzību. Jums būs pieejamas tādas iespējas kā temperatūras pārslēgšana un ledusskapja darbības režīma maiņa. 

 

Durvju pārkāršanas

Ledusskapja durvju pārkāršanas iespēja ļauj Jums izvēlēties pusi, uz kuru tiks vērtas ledusskapja durvis. Šī iespēja var izrādīties ļoti lietderīga nelielās virtuvēs.

138617145chłodziarko_zamrażarka_bosch_kgv36kl32_inox-79528bb1record_28634210